Aloevita.pl - Katalog produktówAloevita.pl - Forever Living ProductsAloevita.pl - Ciekawostki o ProduktachAloevita.pl - Kontakt
Aloevita.pl - Strona główna Aloevita.pl - Praca Aloevita.pl - Zdrowie Aloevita.pl - Uroda Aloevita.pl - Rozwój

Aloe MSM Gel (Aloesowy żel z biosiarką)

« poprzedni następny »

Aloe MSM Gel (Aloesowy żel z biosiarką)

Cena: 109.22 zł

Kod: S-205

Opakowanie: 118 ml

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów, skontaktuj się (kontakt na stronie).

Aloesowy żel kojąco-regenerujący z biosiarką  

(Aloe MSM Gel)                                                                                

Główne składniki:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 40%),woda dejonizowana, MSM (dimetylosulfon), gliceryna, hialuronian sodowy, karbomer, wyciągi z mącznicy lekarskiej, liści drzewa herbacianego, rozmarynu, kory białej wierzby, alntoina, tokoferol (naturalna witamina E), kwas askorbinowy (witamina C).

  • Uzupełnia niedobory siarki organicznej
  • Dzięki penetracyjnym właściwościom miąższu aloesowego dociera w głąb tkanek
  • Łagodzi objawy wynikające z niedoboru biosiarki
  • W przypadku dolegliwości stawowych przynosi doraźną ulgę, a stosowany regularnie – zapobiega bólom i obrzękom
  • Koi stany zapalne powstałe na tle łojotoku skóry
  • Łagodzi objawy alergii

 

Aloe MSM Gel, podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne FLP, zawiera znaczącą ilość (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu przez skórę. W Aloe MSM miąższ z ilości aloesowych połączono z dimetylosulfonem (MSM) – organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej tego pierwiastka w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej. MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm potrafi korzystać z tego związku jako ze źródła biosiarki. Jej związki mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz są absolutnie niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe). Dzięki naturalnym właściwościom czystego miąższu aloesowego biosiarka wnika niezwykle głęboko w tkanki, a jej działanie regeneracyjne jest wzmocnione składnikami aloesu. Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego ma niezwykle ważne znaczenie wspomagające – przeciwzapalne, przeciwbólowe i antybakteryjne. Aloe MSM Gel najlepiej jest stosować wtedy, gdy zaczynamy odczuwać (np. rano), że nasze stawy lub kręgosłup nie są już tak sprawne ruchowo jak kiedyś. Dobrze jest mieć przy sobie ten produkt i używać go regularnie w tych momentach, gdy daje nam się we znaki ból, obrzęk albo nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa, ograniczając możliwość sprawnego poruszania się. Dobrze jest stosować go również zapobiegawczo, w tych porach roku, kiedy dolegliwości stawowo-korzonkowe dokuczają nam najbardziej. Aloe MSM Gel świetnie sprawdza się też w walce ze skutkami kontuzji sportowych.

Aloe MSM Gel przeciw dolegliwościom skórnym

Niedobory siarki organicznej w organizmach żyjących współcześnie ludzi są coraz częstszą przyczyną kłopotów natury kosmetycznej. Kiedy brak biosiarki w tkankach, źle rosną włosy i paznokcie, coraz gorzej regeneruje się podskórny kolagen, występuje podatność na tworzenie cellulitu (tzw. zespół skórki pomarańczowej), skóra ma skłonności do łojotoku i często staje się nadwrażliwa na kontakt z rozmaitymi alergenami.

Aloe MSM Gel jest znakomitą, bardzo łatwo przyswajalną przez skórę formą uzupełnienia siarkowych niedoborów. Oto kilka przykładów wykorzystania tego lekkiego, bezzapachowego, szybko wchłaniającego się żelu.

Maseczki na łojotokową skórę

Aloe MSM Gel należy nałożyć na skórę grubą warstwą, z której część zostanie wchłonięta. Po ok. 15 minutach resztę można zmyć ciepłą wodą oraz nałożyć krem o lekkim działaniu ściągającym i przeciwbakteryjnym (np. Krem Aloesowo-Propolisowy).

Odżywka regenerująco-łagodząca na przetłuszczające się włosy

Po dokładnym umyciu głowy (np. Szamponem Aloe-Jojoba) należy wetrzeć Aloe MSM Gel w skórę głowy. Następnie włosy należy wysuszyć, układając w ulubiony sposób przy użyciu preparatów wspomagających układanie (np. Forever Aloe Pro-Set). Badania kliniczne wykazują, że kuracja biosiarką nie tylko zmniejsza kłopoty z przetłuszczaniem się włosów, ale przy dłuższym stosowaniu powoduje gęstnienie i przyrost grubości włosa.

Aloe MSM Gel dla pięknych i zdrowych paznokci

Jeżeli Twoje paznokcie są miękkie, rozdwajające się lub łamliwe, jeżeli brak im zdrowego, naturalnego połysku i gładkości, spróbuj dostarczyć im biosiarki, niezbędnej do ich prawidłowego wzrostu! Codzienne wcieranie Aloe MSM Gel bezpośrednio w płytkę paznokci oraz w ich nasadę spowoduje, że nowy, świeżo przyrastający paznokieć będzie się wyraźnie różnił od dawnego, któremu przy wzroście najwidoczniej brakowało związków siarkowych!


Przyspieszenie procesów gojenia 
Łagodzenie skórnych reakcji alergicznych

Aloe MSM Gel to znakomita spółka naturalnego związku siarkowego (MSM) z czystym miąższem aloesowym. Aloes - znana od wieków "roślina od gojenia", skojarzona z naturalnym związkiem siarkowym - to wspaniała pomoc dla procesów naprawy tkankowej! Działa jednocześnie przeciwzapalnie i regenerująco. Redukuje obrzęk i bolesność wokół uszkodzonych tkanek.

Preparatów z biosiarką używa się również dla łagodzenia skórnych reakcji alergicznych. W Aloe MSM Gel to działanie jest zwielokrotnione przez antyhistaminowe właściwości czystego miąższu aloesowego.

Aloe MSM Gel w walce z cellulitem

Brak siarki organicznej w tkankach powoduje upośledzenie przepuszczalności ścian komórkowych. Komórki coraz gorzej usuwają na zewnątrz toksyny i jednocześnie coraz mniej substancji odżywczych trafia do ich wnętrza. W przypadku podskórnej tkanki łącznej sytuacja taka prowadzi do szpecącej dolegliwości zwanej cellulitem, kiedy to pod skórą dochodzi do przewlekłych stanów zapalnych.

Codzienne wcieranie w miejsca zagrożone cellulitem Aloe MSM Gel jest absolutnie niezbędnym wstępem do walki z tą dolegliwością! Następnym etapem pielęgnacji jest użycie preparatów tonizujących do ciała (np.Aloesowy Zestaw Tonizujący).

Przeciwdziałanie starzeniu się ciała 

Przy pogłębiającym się niedoborze siarki organicznej w skórze i w tkance łącznej dochodzi do upośledzenia tworzenia podskórnych włókien kolagenowych. Ciało wtedy szybko traci jędrność i młodzieńczą sprężystość - starzeje się zbyt szybko w sposób, jakiego nikt z nas nie ma ochoty doświadczyć. Jednym ze środków przeciwdziałających takim niekorzystnym zmianom jest dołączenie Aloe MSM Gel do codziennej pielęgnacji całego ciała - aby zachować je jak najdłużej młodym, przyjemnym w dotyku i wyglądzie. Pamiętajmy, że młodzieńcza sprężystość włókien kolagenowych gwarantuje znakomitą kondycję naszego ciała!

 

Galaretka Aloe Vera wzmocniona biosiarką (MSM Gel)

Nasz najnowszy produkt aloesowy – Aloe MSM Gel - to naturalny i niezwykle skuteczny środek, który oprócz znanego już działania czystego miąższu aloesowego zapewnia miejscowe dostarczenie do tkanek biologicznie niezbędnych związków siarki. Przeznaczony jest dla osób, które pragną zapewnić sobie na co dzień odpowiednią ilość tego bardzo ważnego pierwiastka, aby zachować w zdrowiu i sprawności stawy i kręgosłup, mieć piękną, zdrową skórę, włosy i paznokcie. Siarka jest czwartym w kolejności, pod względem zapotrzebowania ilościowego, pierwiastkiem budującym nasz organizm. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Od jej dostatecznej zawartości w tkankach zależy budowa i zdrowie przede wszystkim elementów chrzęstnych (np. w stawach i kręgosłupie). Jest to również pierwiastek, którego obecność warunkuje prawidłową budowę skóry, tkanki łącznej oraz włosów i paznokci.

Niestety, niedobór siarki w postaci organicznej jest coraz częstszym zjawiskiem w naszym współczesnym świecie. MSM - naturalny środek uzupełniający te niedobory w naszym organizmie jest wspaniałym rozwiązaniem tego problemu!
Aloe MSM Gel jest preparatem użytku zewnętrznego. MSM - naturalny związek siarki w postaci organicznej - może być bowiem równie efektywnie wprowadzany do tkanek miejscowo, jak i ogólnie, jako suplement dietetyczny (MSM dietetyczny zawarty jest w pitnym miąższu aloesowym Forever Freedom ofercie FLP Poland). Aloe MSM Gel zachowuje wszystkie działania naszej znanej i ulubionej, bestsellerowej Galaretki Aloe Vera (zawiera aż 40% czystego miąższu aloesowego!) plus wszystkie korzyści płynące z uzupełnienia biologicznie aktywnej siarki w tkankach. Efekt? Rewelacyjny!

MSM - bardzo łatwo przyswajalna, organiczna siarka w skojarzeniu z aloesem działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, zwłaszcza na stawy, "korzonki" i wszędzie tam, gdzie niedobory związków siarkowych prowadzą do kłopotów z tkanką chrzęstną. Oprócz tego ta znakomita spółka dwóch naturalnych czynników pomaga łagodzić reakcje alergiczne, stymuluje produkcję kalogenu, bardzo korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Używaj Aloe MSM codziennie, a zapomnisz o kłopotach wynikających z niedoboru siarki w organizmie!

Profesor James F.Wright, jeden z największych światowych specjalistów w dziedzinie chorób spowodowanych u ludzi niedoborem siarki, tak pisał w roku 1989 na łamach Preventive Medicine o popularnych preparatach zawierających siarkę organiczną: 
Każdy człowiek aktywny, dbający o siebie w sposób mądry i roztropny, powinien mieć zawsze w domu preparat z siarką organiczną. Ci, którzy mają wyobraźnię, sięgają po nią przede wszystkim - w razie bólu kolana, łokcia, barku czy korzonków, ba, znam nawet takich, którzy czynią to przy bólu głowy! Tym pozbawionym wyobraźni na kilka chwil wystarczy środek przeciwbólowy...

Aloe MSM w trosce o nasze stawy i kręgosłup.

Najbardziej "bolesnym" i niestety coraz bardziej powszechnym efektem niedoborów siarki w organizmach ludzi współczesnych są choroby degeneracyjne stawów i kręgosłupa.

Najlepiej widać to, gdy śledzimy zmiany zachodzące w naszych stawach wraz z wiekiem. Niektóre z nich są widoczne gołym okiem.
Przecież wcale tak nie musi być! Sprawność oraz wygląd naszych stawów oraz kręgosłupa zależy bardzo mocno od stanu tkanki chrzęstnej w całym naszym organizmie. Podstawowym budulcem tej tkanki, uzależniającym jej podatność na procesy starzenia się i degeneracji, jest siarka w postaci organicznej. Gdy brakuje tego pierwiastka, ściany komórek tkanki chrzęstnej tracą swoją właściwą przepuszczalność, przez co źle odprowadzają toksyny na zewnątrz i coraz gorzej chłoną substancje odżywcze z zewnątrz.

W wyniku przedłużania się takiej sytuacji dochodzi do wzrostu ciśnienia wewnętrznego w komórkach, co prowadzi do stanów zapalnych, odczuwanych jako bolesność w obrębie stawu, w którym doszło do takich zmian. Jeśli stan zapalny trwa całymi latami, a niedobory siarki w tkance chrzęstnej prowadzą do dalszych zaburzeń, dochodzi do deformacji stawu, do zgrubień i przerostów tkanki chrzęstnej. Na dłoniach jest to widoczne gołym okiem. Inne stawy dokuczają nam np. na zmianę pogody, a my wtedy ... chwytamy za szeroko reklamowane środki przeciwbólowe, jakby to mogło cokolwiek zmienić!

Obecnie już na całym świecie używa się preparatów uzupełniających siarkę jako wspomagania przy leczeniu stawowych dolegliwości bólowych.
Najpopularniejszym suplementem siarkowym, o klinicznie potwierdzonej skuteczności jest MSM, który podaje się miejscowo zewnętrznie w postaci maści, żeli, emulsji lub doustnie w kapsułkach lub specjalnych napojach.
Postać żelu zapewnia najsprawniejsze wchłonięcie i najszybsze działanie MSM-u bezpośrednio w obrębie zmienionych zapalnie tkanek (zwłaszcza, gdy tak jak Aloe MSM Gel towarzyszy mu aloes, który działa gojąco i przeciwzapalnie!). Preparaty zewnętrznego stosowania z MSM-em używane są szeroko w rehabilitacji osób dotkniętych dolegliwościami bólowymi stawów lub kręgosłupa (np. w masażu leczniczym, również po urazach sportowych).
Najlepsze efekty daje regularne, codzienne stosowanie MSM-u w niewielkich ilościach.

W wielu wypadkach wystarczy wcieranie w miejsca szczególnej "siarkowej" troski emulsji lub żeli o wysokiej zawartości tego biosiarkowego związku (np. codzienne wcierania Aloe MSM Gel w dłonie może zapobiegać nieładnym "sękatym" palcom w wieku dojrzałym). Pamiętajmy, że zmiany zniekształceniowe w stawach dokonują się długo w związku z czym równie długo i cierpliwie należy o nie dbać, najlepiej zawczasu.

dr Elżbieta Olejnik
Product Manager FLPP
Przedruk za zgodą FLPP z "Plus FOREVER"

Kremy BB

15.07.2014

 

NOWOŚĆ  Ulubione kremy BB Dystrybutorek na całym świecie

- teraz również w Polsce !!!

więcej »

Forever Nutra Q10

30.04.2012

 NOWOŚĆ  Opracowany, by łatwo rozpuszczać się w napoju z Miąższem Aloe Vera Dostarcza koenzym Q10... więcej »

Forever ImmuBlend

30.04.2012

 NOWOŚĆ Forever ImmuBlend został stworzony, by wspierać funkcjonowanie
 układu immunologicznego

więcej »

ARGI+ (L-arginina i kompleks witamin)

23.03.2011

Suplement nowej generacji - JUŻ W POLSCE !

Supercząsteczka ratująca życie istnieje... 

więcej »

Kolekcja Aroma Spa

24.03.2009

  NOWOŚĆ Kolejne produkty Forever Living stworzone z najwyższej jakości składników! Sole z Morza... więcej »
Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.